Marko - Malarnie proszkowe

xante screenwriter 4 paper out hot topics for research papers Przedsiębiorstwo "Marko"
Handel-Usługi-Produkcja-Transport

Marek Siebers
Józefowo 2, 77-400 Złotów


what is the best custom essay site autodesk autocad 2008 (32 bit) Marek Siebers
tel. 603 302 675
e-mail: mareksiebers@gmail.com

professional admissions cover letter http://plumberreview.com.au/dj-essay-google/ dj essay google Mateusz Siebers
tel. 697 772 675
e-mail: mateusz.siebers@marko.biz.pl

http://www.casasdecampo.com.co/phd-thesis-musicology/ Phd Thesis Musicology dldav pitampura holiday homework Narzędziownia
Janusz Brodecki
tel. 602 263 503
e-mail: narzedziownia@marko.biz.pl

Chemistry Help Valence Electrons annotated bibliography for books Biuro
tel./fax (67) 263 26 75
e-mail: marko@marko.biz.pl

Dissertation Sur Etat Unitaire Et Etat Federal  

http://augustform.com/college-writing-service/ College Writing Service http://www.bechburgmusikanten.ch/?help-with-powerpoint-presentation help with powerpoint presentation Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z Naszą firmą. Działamy od 1989 roku na rynku usług metalowych oraz malowania proszkowego. Ponad 25 lat doświadczenia w malowaniu przemysłowym, to duży atut firmy Marko.

Przez ten czas nawiązaliśmy wiele znajomości, także zagranicznych, które zaowocowały szeroką współpracą.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku polskim, które mogą zaoferować usługę malowania proszkowego elementów metalowych o dużych rozmiarach. Lakiernia proszkowa wyposażona jest w dwie komory o wymiarach 13 m (długość) × 4,5 m × (szerokość) 4,5 m (wysokość) oraz 17 m (długość) × 1,2 m (szerokość) × 3,5 m (wysokość). Jedna z linii służy do malowania mniejszych elementów, w drugiej lakierowane są przedmioty wielkogabarytowe. Każda posiada również osobny piec do polimeryzacji proszku. Maksymalna waga malowanego elementu może wynosić aż 25 ton. Zakład oferuje jednak również usługi dodatkowe, jak np. spawanie, czy produkcję elementów do okuć okiennych oraz konstruowanie automatyki przemysłowej. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta z przemysłu energetycznego, budownictwa, maszyn rolniczych i nie tylko, dokładając wszelkich starań co do jakości wykonywanych usług.

 

Firma "MARKO" ma solidne fundamenty. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin. Dlatego też możemy zaoferować Państwu bardzo szeroką paletę usług w dziedzinie obróbki metalu, usług narzędziowych oraz malowania proszkowego.

Prowadzimy produkcję seryjną w ramach stałych kontraktów, ale także realizujemy indywidualne zamówienia. Wykonujemy zarówno elementy małe jak i wielkogabarytowe. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i zdjęciami przykładowych prac.